Spona 40-60 Expand

Spona 40-60

682

Nové

Slimákové pásky z nerezovej ocele W2. Zaručujú rovnomerný rozklad radiálnych síl, vďaka čomu vykazujú vysokú silu zovretia pri minimálnom uťahovacom momente. Prima pásky 9mm sa ľahko montujú a demontujú.

Viac detailov

140 ks skladom

0,43 €

s DPH
0.02 kg

Dodanie: 1 - 3 dni
Nakúpte ešte za 55,00 € a získate dopravu zdarma!

Prima pásky 9mm sú ideálne na použitie v automobiloch, motocykloch a mnohých iných miestach, kde je kladená požiadavka na ľahkú inštaláciu, vysokú životnosť ako aj na estetický vzhľad. Dobre sa hodia na pripevnenie hadíc v sacom potrubí, hadíc v chladiacom systéme, hadíc vyrobených z gumy a plastov
používaných v motoroch osobných a nákladných vozidiel. Prima pásky 9mm/W2 sú nepostrádateľné pri rôznych montážnych činnostiach. Sila svorky, vysoká odolnosť proti korózii a veľmi vysoká stabilita, prispieva k zvýšeniu doby prevádzkyschopnosti vozidiel.

Prima pásky 9mm/W2 využijeme aj na záhrade na pripojenie záhradnej hadice. Je to výborná voľba pri opravách nástrojov. V domácnosti veľmi dobre fungujú k pripojeniu akejkoľvek flexibilnej časti s kruhovým prierezom, na hadice od práčky, odstredivky a mnoho ďalších.
Bez ohľadu na to, či pracujete v garáži, záhrade alebo doma, Prima pásky 9mm/W2 sa pre Vás stanú nepostrádateľné hlavne kvôli ich jednoduchému použitiu, presnosti a trvanlivosti.